طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما


پی‌اچ‌پی از زبان‌های پردازه‌نویسی تحت وب است. ساختار این زبان بسیار شبیه زبان سی (C) و زبان برنامه‌نویسی پرل (Perl) می‌باشد. شکل پذیری فوق العاده آن و نیز همگونی با اغلب بانک‌های اطلاعاتی از قبیل MySql قدرت آن را افزایش داده است.

مشهورترین نرم‌افزارهای(بسته های) ایجاد شده با پی‌اچ‌پی عبارت‌اند از phpBB ، SMF ، Mambo ، Joomla ، PHPNuke ، mybb و مدیاویکی (MediaWiki) (که این وب‌گاه با آن طراحی شده). پی‌اچ‌پی می‌تواند جایگزینی برای زبان‌های ASP.NET و JSP و Perl باشد. همچنین یکی از بهترین نمونه‌های برنامه‌نویسی php در سطح وسیع سایت فیس‌بوک[۱] است.

سادگی استفاده از پی‌اچ‌پی و شباهت آن به زبان سی و پرل (و از نسخه ۵ آن به جاوا) باعث شده که اغلب برنامه نویسان با تجربه در کوتاه‌ترین زمان ممکن برنامه‌های کاملی را ایجاد کنند.

پی‌اچ‌پی تنها یک زبان پردازه‌نویسی نیست و با استفاده از PHP-GTK می‌توان برای طراحی برنامه‌های با ظاهر گرافیکی (GUI) و همچنین طراحی برنامه‌های خط فرمان شبیه پرل یا پایتون (Python) از آن استفاده کرد.

پی‌اچ‌پی امکان استفاده از انواع مختلفی از پایگاه‌های داده را از جمله MySQL، اوراکل، IBM DB۲ ،Microsoft SQL Server ،PostgreSQL و SQLite با دستورهایی ساده فراهم می‌سازد.

پی‌اچ‌پی روی بیشتر سیستم‌عامل‌های معروف از جمله لینوکس، یونیکس، ویندوز و Mac OSX و با اغلب کارگزارهای وب (Web Server) معروف، قابل اجراست.

راهکارهای تحت وب


شرکت نوین سولوشن با ارائه راهکارهای تحت وب محصولات مختلفی را برای فارسی زبانان تولید کرده است . همچنین کارشناسان این قسمت آماده تولید  پرتال های  سازمانی ، وب سایت های شخصی و امور مشاوره ای و بهینه سازی نرم افزار ها و تارنماهای تحت وب می باشند .

پرتال B2B  واچار

باتوجه به گسترش تجارت الکتونیک در دنیا  و کمبود های فراوان زیر ساختی و  تولید محتوی در داخل کشور بر آن شدیم تا محصولاتی را جهت بر طرف کردن نیاز مندی های بازار ایران در فضای مجازی اجاد کنیم.  پس از طرح پروژه مراحل تحلیل طراحی و تولید این نرم افزار طی 8ماه انجام شد . امروز با افتخار کامل ترین نرم افزار بی تو بی تحت وب به زبان فارسی با نام واچار توسط این مجموعه ارائه گردید.

CMS بادیز

این CMS با توجه به بومی نبودن CMSهای موجود ، درجهت افزایش امنیت سایت ها و درگاه های اینترنتی به صورت کامل توسط تیم نوین سولوشن طراحی و پیاده سازی شده است . این محصول به صورت سفارشی برای بنگاه ها و سازمان های مختلف امکان پیاده سازی و بهینه شدن نسخه مخصوص برای آن سازمان را خواهد داشت.

نمونه ای از وب سایت های طراحی شده : 

CMS فردای سبز ایرانیان  : http://algomed.ir

پرتال کاریابی : http://kargozin.ir

نرم افزار جامع تایین ریاست دانشگاه : http://manager.irphe.ir

پرتال دایره المعارف گردشگری ایران :  http://irdad.ir  

ارسال میل و یافتن وضعیت کاربران مخفی یاهو مسنجر : http://yahoofinder.info/

وب سایت های شرکت های مختلف : 

http://radniroo.com

http://az-parsian.com

http://radtavan.com

و ...

 

 

| صفحه اصلی | معرفی شرکت | محصولات وخدمات | اخبار | تماس با ما |
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای راهکارهای نوین محفوظ است.
.Copyright © 2008 Novin Sulotion, All Right Reserved. Powered and Designed by NovinSulotion Inc