طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما

اخبار

22-3-1390

تاریخچه اینترنت

22-3-1390

تعریف TCP/IP

22-3-1390

ساختار آدرس IP

22-3-1390

URL چیست

22-3-1390

ساختار یک سند URL

» ادامه اخبار

محصولات و خدمات


مشاوره تحلیل و تولید نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار
واحدتولید نرم افزار شرکت راهکار های نوین ، دارای تیمی حرفه ای متشکل از مهندسین نرم افزار  و صنایع وMBA بهره مند از تجربیات فراوان در زمینه تولید نرم افزار های Enterprise می باشد.ما با داشتن تجربه در زمینه تحلیل سیستم‌ها، طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی انواع نرم‌افزارها و سیستم‌ها، آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره و اجرا در زمینه طراحی، تولید و برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای سفارشی، پروژه‌های نرم‌افزاری سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها و یا گسترش سیستم‌های موجود آنها می‌باشیم.  درک تکنولوژیک به همراه خلاقیت فردی به ما این امکان را داده تا ایده ها و تصورات شما را به محیطی تبدیل نمائیم که در آن دیدگاهها و توانائیهای شما به بهترین نحو ممکن قابلیت پیاده سازی و اجرا داشته باشند.  در این بخش شرکت راهکارهای نوین اقدام به تهیه یک نرم افزار خاص برای براساس نیازنیاز مشتری مینماید.شرکت ها می توانند با برون سپاری نرم افزارها و سفارشات خود به شرکت راهکارهای نوین هزینه های خود را کاهش دهند وبا استفاداز تجربیات متخصین ما از مکان اتفاده از
تکنلوژی های نوین بهره مند شوند انعطاف پذیری و پشتیبانی قوی نرم افزار از دیگر ویژگی های ما می باشد. مراحل و مسئولیت های شرکت شامل کلیه مراحل ایجاد یک نرم افزار از مرحله شناخت و آنالیز شروع شده سپس عملیات طراحی و بعد از آن پیاده سازی نرم افزار انجام خواهد شد. در انتها نیز پس از اتمام مرحله پیاده سازی مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

B2B واچار
واحد تولید محصول شرکت راهکارهای نوین با تحلیل و ارزیابی ایده های پیشنهادی تعدادی از آن ها به عنوان برنامه ی اجرایی گروه انتخاب شدند که از آن میان ایجاد یک پایگاه اینترنتی بر مبنای مدل تجاری B2B در اولویت قرار گرفت.(business to business) در  اين مدل، دو شرکت مختلف با یکدیگر به تجارت می پردازند. مانند روابط تجاری بین تولیدکننده و عمده فروش یا عمده فروش و خرده فروش. اساسی این مدل در یکی کردن و آمیختن زنجیره ارزش است.
مرحله ی تحلیل و طراحی مفهومی سایت واچار در آبان ماه 1388 آغاز گردید و مرحله ی پیاده سازی سایت در دی ماه 1388 آغاز گردید. این محصول با قابلیت های ویژه تمامی سرویس های سایت های مشابه خارجی را دارا می باشد و نمونه مشابه داخلی ندارد.واچار در فارسی باستان به معنی بازار است.


CMS بادیز

با قابلیت سفارشی شدن برای مشتریانی که امنیت ویژگی مهمی برایشان است . سایت هایی که می تواند از طزیق این CMS ساخته شود:سايتهاي خبري ، سايتهاي پويا با قدرت مديريت بالا و امكانات چشمگير ، سايتهاي تجاري و ايجاد فروشگاه هاي آنلاين با قابليت پرداخت آنلاين از طريق كارتهاي عضو شتاب وديگر سيستم هاي پرداخت ، سايتهاي گالري تصاوير جهت درج تصاوير دلخواه و ايجاد يك آلبوم عكس الكترونيكي ، سيستم ايجاد وبلاگهاي مختلف ، ايجاد سايتهاي ارائه دهنده وبلاگ ، سيستم ايميل دهي رايگان ، انجمن هاي گفتگو ، سايتهاي دوستيابي ، سايتهاي تفريحي ، ايجاد مدارس آنلاين ، ايجاد سايتهاي طراحي وب و هاستينگ ، ايجاد سايتهاي دريافت موسيقي ، ايجاد سايتهاي آپلود سنتر و دريافت فايل ، سايتهاي ارسال كارت پستال ، سايتهاي آموزشي و آزمون آنلاين، سايت رزرو اتاق در هتل جهت هتلها ، سايت آژانس املاك ، سايتهاي جستجو ، ايجاد سايت چت روم ، سايتهاي نرم افزار و ارائه دهنده نرم افزار ، سايتهاي بازيهاي كامپيوتري مي باشد .
| صفحه اصلی | معرفی شرکت | محصولات وخدمات | اخبار | تماس با ما |
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای راهکارهای نوین محفوظ است.
.Copyright © 2008 Novin Sulotion, All Right Reserved. Powered and Designed by NovinSulotion Inc