طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
گوگل تصاویر منتشر شده از «آندروید ۳» را تایید کرد!

وبلاگ رسمی گوگل موبایل تصاویر به نمایش درآمده از سیستم عامل «آندروید ۳» موسوم به لانه زنبوری را تایید کرد.

شرکت گوگل پیش از این به صورت تصادفی تصاویری ویدیوئی از این سیستم عامل را در یوتیوب منتشر کرده بود.

گوگل در وبلاگ موبایل خود به طور رسمی اعلام کرده است که هانی‌کامب نسخه بعدی پلاتفرم آندروید است که برای دستگاه‌هایی با صفحه نمایش بزرگ مانند تابلت‌ها طراحی شده است. ما زمان زیادی را برای این سیستم عامل صرف کردیم.

Android HoneyComb

لانه زنبوری گوگل قرار است فقط برای تابلت ها ارائه شود و بنا بر اظهار نظرهای رسمی قرار نیست این نسخه برای تلفن‌های همراه هوشمند ارائه شود.

از جمله مهترین خصوصیات آندروید ۳ می‌توان به بهبود مولتی‌تسکینگ یا همان چند شغلی، عملکرد و تجربه جدیدی از فن‌آوری ۳ بعدی که گوگل سال گذشته خبر از ان داده بود و همچنین ارائه ویجت‌های جذاب اشاره کرد.

در نسخه لانه زنبوری آندروید بیشترین هماهنگی با نرم‌افزارهای گوگل از جمله نقشه‌های گوگل به همراه قابلیت ۳ بعدی سازی،گوگل‌بوک و همچنین گوگل‌تالک امکان‌پذیر شده است و همچنین قرار است در این نسخه یک هماهنگی کامل با مرورگر این شرکت یعنی کروم نیز برقرار شود.

شرکت گوگل اعلام کرده است که نسخه لانه زنبوری گوگل برای تابلت ها به صورت پیش فرض دارای ۱۰۰ هزار نرم‌افزار کاربردی در آندروید مارکت خواهد بود.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | گوگل تصاویر منتشر شده از «آندروید ۳» را تایید کرد! | تعداد بازدید 780
19-10-1389