طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
مایکروسافت برنده نهایی بازار رایانه‌های لوحی

دو شرکت تحقیقاتی فارستر و IDC در گزارش‌های مجزای خود تاکید کردند: موفقیت مایکروسافت در بازار رایانه‌های لوحی از هم‌اکنون تضمین شده است.

http://www.techfresh.net/wp-content/uploads/2007/11/ipad-touch-01.jpg

به گزارش آی تی تک به نقل از هوم‌آپگیرت، کارشناسان این دو شرکت بر این باورند که مایکروسافت به سادگی می‌تواند با سیستم‌های عامل رقیب از جمله اندروید گوگل، iOS اپل و webOS پالم رقابت خود را ادامه دهد؛ اما برای آنکه در این زمینه به موفقیت برسد باید یک شریک سخت‌افزاری داشته باشد تا سیستم‌عامل قابل‌حمل خود را گسترده‌تر وارد بازار کند.
شرکت HP که بزرگترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی در جهان محسوب می‌شود، پس از آنکه نمونه اولیه نخستین رایانه لوحی خود موسوم به Slate را با سیستم‌عامل ویندوز به نمایش گذاشت، هم‌اکنون تمرکز اصلی خود را بر webOS معطوف کرده است، شرکت دل روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد تا نخستین رایانه لوحی خود را مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید تولید کند و شرکت چینی لنوو نیز می‌کوشد رایانه لوحی جدیدی را با اندروید به دست کاربران برساند. در این میان، آنچه که حضور مایکروسافت در بازار جهانی رایانه‌های لوحی را تضمین می‌کند همکاری با یک شرکت سخت‌افزاری است تا از رقبای خود عقب نماند.
شرکت تحقیقاتی فارستر در این خصوص توضیح داد: مایکروسافت می‌تواند در راستای محصولات سخت‌افزاری خود مانند دستگاه چندرسانه‌ای قابل‌حمل Zune HD، گوشی هوشمند Kin، کنسول بازی Xbox 360 و سیستم کنترل حرکتی بازی‌های رایانه‌ای Natal، رایانه لوحی را تولید و روانه بازار کند که از تمام مدل‌های موجود در بازار بهتر باشد.
شرکت تحقیثقاتی IDC نیز گفت: مایکروسافت باید HP بزرگترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی جهان را به عنوان شریک سخت‌افزاری خود حفظ کند. شرکت دل نیز نقش عمده و اساسی در این زمینه دارد. دل بیش از HP به دستگاه‌های رایانه‌های همراه برای حضور در بازار نیاز دارد.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | مایکروسافت برنده نهایی بازار رایانه‌های لوحی | تعداد بازدید 719
19-10-1389