طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
انتقام هکر طرفدار «ویکی‌لیکس» از «مستر کارد»!

نقل از خبرگزاری رویترز، یکی از هکرهای طرفدار وب‌سایت ویکی‌لیکس و مدیر زندانی آن، وب‌سایت «مستر کارد» معتبرترین کارت پرداخت آنلاین را هک کرد و در پی هک شدن این وب‌سایت، برای ساعاتی به صورت آنلاین در دسترس نبود.

در اوایل هفته جاری هکرهای اینترنتی تهدید کرده بودند که در صورت هر گونه اقدام بر علیه «آسانژ» موسس ویکی‌لیکس حملات گسترده‌ای را بر علیه وب‌سایت‌های پرداخت آنلاین انجام خواهند داد و پیام این تلاش خود را به مثابه سانسور ویکی‌لیکس در جهان دانسته بودند که مانع از دسترسی آزادانه کاربران به اطلاعات شده است.

در همین حال وب‌سایت پرداخت الکترونیک «پی‌پال» نیز که درگاه پرداخت مالی به ویکی‌لیکس را مسدود کرده بود روز گذشته از حمله وسیع هکرها به پایگاه اینترنتی خود و از دسترس خارج شدن آن خبر داد.

Wikileaks Hack Mastercard Paypal Visa

این گروه هکری پس از حمله خود به وب‌سایت‌های مختلف از جمله پایگاه اینترنتی ویزاکارد، این پیغام را در حساب توئیتر و فیس بوک خود منتشر کرده‌اند که پس از ساعاتی حساب آنها توسط توئیتر و فیس‌بوک مسدود شد.

این اقدام توئیتر و فیس بوک در حالی صورت گرفت که آنها از بستن حساب کاربری خود ویکی‌لیکس سرباز زده و اعلام کرده بودند که ویکی‌لیکس هنوز هیچ اقدامی بر خلاف مقررات انها انجام نداده است.

«جولیان آسانژ» موسس ویکی‌لیکس در حال حاضر در بازداشت پلیس بریتانیا به سرمی‌برد و در معرض استرداد به کشور سوئد برای بازجویی علیه اتهامات عنوان شده در مورد او می باشد.

برخی از هواداران او اتهامات وارد شده علیه او را صرفا با انگیزه سیاسی می‌دانند که با اعمال نفوذ آمریکا و سایر دول اروپایی بر علیه او مطرح شده است.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | انتقام هکر طرفدار «ویکی‌لیکس» از «مستر کارد»! | تعداد بازدید 674
21-9-1389