طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
نحوه ایجاد تمرکز در هنگام فعالیت‌های کامپیوتری

بيشتر كساني كه با كامپيوتر سر و كار دارند، اكثر اوقات در حال كار با چندين برنامه هستند و پنجره‌هاي متعددي را به صورت همزمان باز مي‌كنند تا با آنها كار كنند. براي مثال، يك پنجره مرورگر اينترنتي در كنار يك پنجره نرم‌افزار ويرايش متن بعلاوه‌ي يك پنجره آكروبات‌ريدر و نيز يك پنجره‌ي واژه‌نامه و غيره. اين تعدد پنجره‌ها گاهي مي‌تواند باعث پرت شدن حواسمان بشود طوري كه بيش از چند لحظه روي يك پنجره دوام نمي‌آوريم و مرتباً حواسمان به پنجره‌هاي ديگر پرت مي‌شود.

امروز نرم‌افزاري به نام Ghoster را معرفي مي‌كنم كه با تاريك كردن همه‌ي قسمت‌هاي صفحه نمايش به استثناي پنجره‌اي كه فعال است (و داريد با آن كار مي‌كنيد)، به شما كمك مي‌كند تا كم‌كم پنجره‌هاي ديگر را از ياد برده و بر كاري كه در حال انجام آن در پنجره‌ي فعال هستيد متمركز شويد.

اين نرم‌افزار بسيار ساده، از مجموعه «نرم‌افزارهاي يك‌ساعته» مي‌باشد كه توسط Skrommel و با استفاده از زبان اسكريپت‌نويسي AutoHotKey نوشته شده است. هم منبع متني و هم فايل اجرايي اين نرم‌افزارها در سايت مربوطه موجود مي‌باشند تا اگر به زبان AutoHotKey كه يك زبان اسكريپت‌نويسي فوق‌العاده ساده و بسيار قدرتمند براي كاربران متوسط كامپيوتري مي‌باشد آشنا هستيد، خودتان منبع متني برنامه را بررسي كرده و در صورت دلخواه به اصلاح آن بپردازيد يا اگر مايل نيستيد مستقيماً فايل اجرايي آن را دانلود نماييد. براي دانلود منبع متني نرم‌افزار به اينجا و براي دانلود فايل اجرايي آن هم به اينجا مراجعه كنيد.

اين نرم‌افزار رايگان و بسيار كم‌حجم (۲۱۳ كيلوبايت) بوده و فضاي كمي از حافظه اصلي شما را اشغال مي‌كند. ضمناً نياز به نصب هم ندارد و پس از اجرا، يك آيكون در system tray ظاهر مي‌شود كه با راست‌كليك كردن بر روي آن مي‌توانيد تنظيمات دلخواه خود را انجام دهيد يا برنامه را ببنديد.طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | نحوه ایجاد تمرکز در هنگام فعالیت‌های کامپیوتری | تعداد بازدید 684
14-9-1389