طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
سرعت اینترنت اروپایی ها افزایش می یابد

 
 
 
 
 
   
 
 
    کمیسیون اروپا برای ارائه امکان دسترسی به اینترنت با سرعت ۳۰ مگابیت بر ثانیه و فراهم آوردن امکان استفاده ۲۲۰ میلیون خانواده اروپایی از پهنای باندی با سرعت ۱۰۰مگابیت بر ثانیه تلاش می کند.
   
   
 
 
     

کمیسیون اروپا برای ارائه امکان دسترسی به اینترنت با سرعت ۳۰ مگابیت بر ثانیه و فراهم آوردن امکان استفاده ۲۲۰ میلیون خانواده اروپایی از پهنای باندی با سرعت ۱۰۰مگابیت بر ثانیه تلاش می کند.

محاسبات و بررسی های رسمی کمیسیون اروپا نشان می دهند سرعت پهنای باند تنها در یک سال گذشته تا اندازه قابل توجهی در کشورهای اروپایی افزایش داشته است.

کمیسیون اروپا اعلام کرد در جولای سال ۲۰۱۰، حدود ۲۹ درصد خط پهنای باند در اروپا با سرعت دست کم ۱۰ مگابیت بر ثانیه فعال بوده اند، این در حالی است که یک سال پیش تنها ۱۵ درصد از خطوط پهنای باند از قابلیت رسیدن به چنین سرعتی برخوردار بوده اند.

با وجود اینکه بررسی های جدید نشان دهنده افزایش قابل توجه سرعت پهنای باند در اروپا است، کمیسیون اروپا اعلام کرده تا دستیابی به هدف اصلی و بزرگ اروپا در داشتن اینترنتی پر سرعت و قابل دسترسی، راه درازی در پیش است.

به گفته "نیلی کروئس" مسئول بخش دیجیتال کمیسیون اروپا، پهنای باند پر سرعت مشابه اکسیژن دیجیتالی است که برای شکوفائی و بهبود اوضاع در اروپا بسیار حیاتی به شمار می رود.

ابعاد نهایی این هدف بر اساس آماری تعیین شده که در آن نشان داده شده تنها تعداد کوچکی از کاربران در اروپا از اینترنت پر سرعت استفاده می کنند، تنها در حدود پنج درصد از خطوط پهنای باند سرعتی برابر ۳۰ مگابیت بر ثانیه داشته و تنها ۰.۵ درصد از این خطوط قابلیت دسترسی به سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه را خواهند داشت.

از سویی دیگر این آمار و مطالعات جدید در راه اندازی اتصالات پهنای باند کاهشی محسوس را نشان می دهد از جولای ۲۰۰۹ تا جولای ۲۰۱۰ تعداد خطوط پهنای باند در آمریکا در حدود هشت درصد افزایش داشته است، در حالیکه همین تعداد در سال گذشته در حدود ۱۱ درصد بوده است.

بر اساس گزارش گاردین، دانمارک و هلند کشورهای اروپایی هستند که از نظر پهنای باند در بالاترین رتبه اروپا قرار دارند و در حال حاضر ۸۰ درصد از خانوارهای این دو کشور به اینترنت پر سرعت دسترسی دارند.

 
 
   
   
 
 
      خبرگزارى مهر (www.mehrnews.com)

طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | سرعت اینترنت اروپایی ها افزایش می یابد | تعداد بازدید 751
9-9-1389