طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
مایکروسافت: گوگل هیچ ابتکاری از خود به خرج نمی‌دهد!

نقل از پایگاه اینترنتی تک‌اسپوت، یوسف مهدی یکی از مدیران ارشد مایکروسافت  اعلام کرد که بر این باور است که گوگل از خود ابتکاری به خرج نمی‌دهد و تنها در صدد شکستن ایده و ابداعات رقبای خود و پیشی‌گرفتن از آنهاست.

Web 2.0 summit 2010

بنا بر گزارش شبکه ایران یوسف مهدی که در اجلاس “وب ۲″ سخن می‌گفت، افزود: “شرکت گوگل با بدست گرفتن بازار جستجوهای آنلاین سایر رقبا را شکست داد و تمایل کاربران برای استفاده از گوگل برای جستجوی آنلاین بدون این است که به موتور جستجوی دوم فکر کنند و حتی بسیاری از کاربران صفحه اصلی گوگل را به عنوان صفحه خانگی مرورگر خود قرار داده‌اند”.

Web 2.0 summit 2010

این در حالی است که شرکت مایکروسافت سرمایه‌گذاری فراوانی برای موتور جستجوی بینگ از حدود یک سال قبل انجام داده و به صورت مداوم در حال اجرای کمپین‌های تبلیغاتی به صورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است اما با این حال به نظر نمی‌رسد که برای از میان برداشتن گوگل کافی باشد.

از آن سو شرکت گوگل، بینگ مایکروسافت را بزرگترین رقیب خود و حتی بزرگتر از فیس‌بوک یا اپل می‌داند و بینگ توانسته است به صورت قابل ملاحظه‌ای سهم خود را در بازار جستجوی آنلاین افزایش دهد.

باید منتظر ماند و دید همان طور که گوگل مایکروسافت را شکست داد، آیا بینگ مایکروسافت هم موفق می‌شود گوگل را بشکند یا خیر.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | مایکروسافت: گوگل هیچ ابتکاری از خود به خرج نمی‌دهد! | تعداد بازدید 657
29-8-1389