طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
ارسال پیامک به تمام شهروندان در مواقع بحرانی در ایالات متحده!

به نقل از پایگاه اینترنتی تک‌اسپوت، در ایالات متحده به زودی سیستم مخابراتی جدیدی راه‌اندازی خواهد شد که در مواقع بحران‌های شدید آب و هوایی و همچنین سایر مخاطرات ملی به تمامی شهروندانش پیامک ارسال خواهد کرد.

این سیستم به سازمان‌های دولتی مرتبط اجازه خواهد داد ارسال پیام‌های متنی را در محدوده محلی، ایالتی و اضطراری راه‌اندازی کنند.

با توجه به پیشرفت نفوذ فناوری تلفن همراه شما طبیعتا یک تلفن همراه را در جیب خود خواهید داشت اما ممکن است در مواقع ضروری در کنار و یا نزدیکی خود تلویزیون و یا رادیو نداشته باشید و این روش رساندن پیام‌های فوری را به توده‌های مردم از طریق پیامک بسیار آسان‌تر خواهد کرد.

Emergency broadcast system in USA

البته کاربران می‌توانند سطح امنیتی پیامک‌های خود را به سطوحی مانند دریافت پیامک‌های هشداری همچون بسته شدن جاده و یا تصادفات ارتقا دهند.

نکته جالب اینکه دریافت پیامک تا این سطح اختیاری بوده و قابل تنظیم است اما دریافت پیامک‌هایی مانند مخاطرات امنیت ملی و بلایای طبیعی برای همه به دلیلی گستردگی آن الزاما فرستاده خواهد شد.

نکته قابل توجه اینکه اپراتورهای مخابراتی در ایران بدون در نظر گرفتن جنبه مزاحمت برای مشترکان، هر از چند گاهی پیامک‌های مزاحم و تبلیغاتی ارسال می‌کنند و در برابر درخواست مشترکان برای عدم ارسال ان خواهان حضور انان در نمایندگی‌های خود هستند.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | ارسال پیامک به تمام شهروندان در مواقع بحرانی در ایالات متحده! | تعداد بازدید 646
29-8-1389