طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
نرم افزاری برای تشخیص آلوده بودن به ایدز برروی تلفن همراه !


گروهی از متخصصان بهداشت و درمان در انگلستان موفق به طراحی یك نرم افزار تست ارزان قیمت شدند كه با نصب بر روی گوشی می‌توان از آلودگی احتمالی به ویروس HIV مطلع شد.

به گزارش پی سی مگ، مهم ترین حسن این سیستم تست آن است كه هر فردی خود می‌تواند به طور شخصی و كاملاً خصوصی آن را انجام دهد و دیگر نیازی به مراجعه به دكتر و آزمایشگاه وجود نخواهد داشت.
برای انجام این تست فرد باید مقدار اندكی از ادرار یا آب دهانش را بر روی یك تراشه كوچك رایانه ای قرار دهد و سپس این تراشه را برای تجزیه و تحلیل به گوشی تلفن همراه خود متصل كند.
این سیستم نه تنها برای تشخیص بیماری ایدز قابل استفاده است، بلكه برای شناسایی بسیاری از دیگر بیماری های جنسی هم قابل استفاده است. از جمله این بیماری ها می‌توان به سوزاك اشاره كرد.
نرم افزار عرضه شده همراه با این تراشه ضمن اعلام نتیجه بررسی ها در مورد چندین بیماری مقاربتی، توصیه هایی را هم به كاربر ارائه كرده و برای بررسی بیشتر بیماری آدرس نزدیكترین مراكز درمانی را هم به وی پیشنهاد می‌دهد.
این طرح eSTI² نام گرفته و با همكاری تعدادی از بیمارستان های بزرگ انگلیس اجرا می‌شود. هزینه طراحی و اجرای این طرح 4 میلیون پوند بوده است.
انتظار می‌رود این ابتكار جدید باعث افزایش بهداشت و سلامت به خصوص در ارتباط با بیماری های جنسی گردد.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | نرم افزاری برای تشخیص آلوده بودن به ایدز برروی تلفن همراه ! | تعداد بازدید 698
22-8-1389