طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت
English | فارسی
صفحه اصلی معرفی شرکت محصولات وخدمات اخبار تماس با ما
اپل در اندیشه تولید «iPad 2»!

به نقل از پایگاه اینترنتی “تک‌هرالد” یک منبع دست اول خبری، از تولید نسل دوم تابلت شرکت اپل با نام  iPad2 برای رقابت با تابلت گالاکسی شرکت سامسونگ خبر داد.

آشوک کومار تحلیل‌گر تکنولوژی موسسه Rodman & Renshaw که همواره اخبار دست اولی از شرکت اپل اعلام می‌کند، در تازه‌ترین اظهارنظر خود از ساخته شدن تابلتی دیگر از سوی شرکت اپل با نام iPad2 با صفحه نمایش ۷ اینچی خبر داده است.

وی اعلام داشته است که این شرکت در حال بررسی‌های نهایی برای امکان‌سنجی سخت‌افزاری برای تولید این تابلت  است که در آن قابلیت face Time سیستم عامل آیفون نیز گنجانده شده است.

از دیگر مشخصات آی‌پد ۲ می‌توان به  داشتن دوربین در جلو و پشت آن و همچنین ضبط ویدیوهایی با کیفیت بالا اشاره کرد.

گالاکسی تب سامسونگ یک تابلت رایانه‌ای با سیستم عامل گوگل آندروئید است که دارای امکاناتی همچون ویدیو کنفرانس، Wi-Fi و… است و به تازگی در کشور آمریکا به وسیله اپراتورهایی همچون AT&T، Verizonو چندین اپراتور بزرگ دیگر عرضه شده است.

به هر حال به نظر می‌رسد بعد از موفقیت iPad اپل که از ماه آوریل گذشته به صورت جهانی عرضه شد، این شرکت در نظر دارد تا در بهار ۲۰۱۱ نسل دوم تابلت خود را با امکانات جالب‌تر روانه بازار کند تا شاید بتواند ترمز تابلت‌های آندروئیدی را بکشد.


طراحي نرم افزار ، برون سپاری نرم افزار، انجام نرم افزارهای سفارشی ،ارائه راهكارهاي توليد محتواي تحت وب , انجام پروژه در زمينه هاي تجارت الكترونيك و فناوري اطلاعات , طراحی وبسایت ، طراحی پرتال سازمان ،انجام مطالعات بازار، تهيه طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي ،ارائه مشاوره در زمينه هاي سيستم هاي مديريت زنجيره ي تامين و مديريت كيفيت | اپل در اندیشه تولید «iPad 2»! | تعداد بازدید 636
2-7-1389